Остання столиця

Військово-історичний фестиваль

Меню

arrow left

Про фестиваль

arrow right

"Кам’янецька доба — одна з найтрагічніших в історії наших визвольних змагань за революцію 1917-1920 рр..
Це була доба, коли українські збройні сили вперше за кілька століть зійшлися зо всіх українських земель для спільної боротьби за незалежну Україну.”

— Ісаак Мазепа міністр внутрішніх справ УНР.

23-25 серпня 2019 року Кам’янець-Подільський повернеться на сто років тому в добу Української Народної Республіки!

Всеукраїнський фестиваль історичної реконструкції “Остання столиця” проходить в Кам’янці з 2011 року. В ці дні місто повертається у буремний 1919 рік. Силами членів військово-історичних груп з Києва, Львова, Одеси, Вінниці та Кам’янця-Подільського на вулицях міста відтворюються події того спекотного літа.

Для проведення фестивалю залучаться репліки техніки початку двадцятого століття, а саме: панцирні авто “Остін” та “Фіат”, автомобілі початку XX століття. Без сумніву самим масштабним дійством фестивалю є відтворення вуличних боїв між козаками дієвої армії УНР та військовими формуваннями Збройних сил Півдня Росії.

Крім військово історичної програми заплановані покази історичного кіно, концертна програма — детальніше про ці заходи ви дізнаєтесь з анонсів та власне програми заходу — слідкуйте за оновленнями сайту та нашими сторінками в соціальних мережах...

У 2019 році фестиваль відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду в рамках програми "Знакові події для української культури"