Остання столиця

Військово-історичний фестиваль

Меню

arrow left

Про нас пишуть

arrow right
guru

Остання столиця УНР

Фестиваль військово-історичної реконструкції "Остання столиця УНР 2019" ( "Остання столиця УНР 2019") присвячений драматичним подіям 1919 року, коли місто Кам'янець-Подільський ненадовго став тимчасовою столицею Української Народної Республіки. Силами реконструкторів захід наближає нас до того героїчного періоду.

Останнім часом "Остання столиця" проходить у форматі музейно-освітнього заходу. Головним едементом є реконструкція вуличного бою між військами УНР і більшовиками. Реконструктори з різних куточків України, зокрема Львова, Києва, Чернігова, Тернополя, Хмельницького відтворюють бій в Старому місті, на площі Вірменський ринок.

Перейти
uatv

У Кам’янці-Подільському відбудеться історичний фестиваль “Остання столиця”

У Кам’янці-Подільському (Хмельницька область) 24-25 серпня відбудеться історичний фестиваль “Остання столиця”.
Про це інформує UATV.

Перейти
ukr

Остання столиця" відтворить два бої

У Кам’янці-Подільському 24-25 серпня відбудеться історичний фестиваль "Остання столиця", присвячений добі Української Народної Республіки.
Традиційно прикрасить фест відтворення боїв силами реконструкторів із різних міст України.

Перейти

zruchno.travel

23 по 25 серпня 2019 року у Кам’янці-Подільському на фестивалі історичної реконструкції "Остання столиця" згадають та вшанують добу Директорії, етап становлення української державності 20-х років минулого століття. Адже саме у Кам’янці, неподалік Троїцької церкви, у колишньому готелі "Бель-вью" з червня 1919 року тимчасово перебував Уряд УНР. Тож місто фактично стало останньою столицею держави.

Перейти
depo

Найстаріший в Україні фестиваль на тему Перших визвольних змагань пройде у Кам’янці

За підтримки Культурного фонду України в рамках програми "Знакові події української культури-2019" в Кам’янці-Подільському 23-25 серпня відбудеться фестиваль історичної реконструкції "Остання столиця". Не вперше, але значно масштабніше і насиченіше, ніж минулими роками, розповідають в міськраді, передає Depo.Хмельницький.

Перейти

Історичний факультет

23 серпня 2019 року, м. Кам’янець-Подільський За підтримки Українського культурного фонду відбудеться всеукраїнський фестиваль історичної реконструкції “Остання столиця”. В рамках програми знакові події української культури. Згадається та вшанується доба Директорії, етап становлення української державності 20-х років минулого століття.

Перейти
logo-mm

Запрошуємо усіх на фестиваль "Остання столиця".

Цього року у Кам’янці-Подільському на фестивалі історичної реконструкції "Остання столиця" згадають та вшанують добу Директорії, етап становлення української державності 20-х років минулого століття. Адже саме у Кам’янці, неподалік Троїцької церкви, у колишньому готелі "Бель-вью" з червня 1919 року тимчасово перебував Уряд УНР. Тож місто фактично стало останньою столицею держави. Зазвичай "Остання столиця" проходить у форматі музейно-освітнього заходу. Головним едементом є реконструкція вуличного бою між військами УНР і більшовиками. Реконструктори з різних куточків України, зокрема Львова, Києва, Чернігова, Тернополя, Хмельницького відтворять бій у Старому місті, на площі Вірменський ринок. Також у програмі - екскурсії по табору учасників фестивалю в Старому замку, фотосесії з реконструкторами, виступи гуртів із автентичними співами тих часів, виставки, презентації. Лектори фестивалю розповідатимуть маловідомі факти про цей період.

Перейти
20hv

Чим дивуватиме фестиваль "Остання столиця"

Виставки, музика та два бої, що ще побачать кам'янчани та гості міста дивіться у програмі Нагадаємо, що вперше «столицею» УНР Кам’янець на короткий час став у березні 1919 р. Тоді тут жив і працював колишній голова Центральної Ради М. Грушевський. Наприкінці квітня владу в місті захопили більшовики.

Перейти
podolanyn

ТРИ ДНІ «ОСТАННЬОЇ СТОЛИЦІ»

Традиційно вже День Незалежності в Кам’янці проводиться масштабно та яскраво зав­дяки військово-історичному фестивалю «Остання столиця». 2019-й не став винятком.

Перейти
3849

"Остання столиця"

Всеукраїнський фестиваль історичної реконструкції "Остання столиця" згадає та вшанує добу Директорії, етап становлення української державності 20-х років минулого століття. 10 червні 1919 року столицю Української Народної Республіки перенесли у Кам'янець-Подільський. Серце Поділля, губернський центр — непогана кандидатура на тимчасову столицю УНР. Кам’янець буде столицею все це спекотне літо.

Перейти
vechir_kam

Фестиваль "Остання столиця" запрошує згадати добу Директорії

За підтримки Українського культурного фонду 23-25 серпня в Кам’янці-Подільському знову пройде всеукраїнський фестиваль історичної реконструкції "Остання столиця".
Цього року в рамках програми - знакові події української культури. Згадається та вшанується доба Директорії, етап становлення української державності 20-х років минулого століття.

Перейти
kluch

ДОКОРІННО УКРАЇНСЬКИЙ

За підтримки Культурного фонду України в рамках програми «Знакові події української культури-2019» в Кам’янці-По­діль­сь­кому 23-25 серпня відбудеться фестиваль історичної реконструкції «Остання столиця». Не вперше, але значно масштабніше і насиченіше, ніж минулими роками.
Цього року на відвідувачів фесту чекатиме багато новинок і сюрпризів. Причому не лише в історичній частині програми, але й музичній.

Перейти

Tvій Гість- Олександр Заремба - організатор фестивалю "Остання столиця"

З 23 по 25 серпня 2019 року у Кам’янці-Подільському на фестивалі історичної реконструкції "Остання столиця" згадають та вшанують добу Директорії, етап становлення української державності 20-х років минулого століття. Адже саме у Кам’янці, неподалік Троїцької

Перейти