Остання столиця

Військово-історичний фестиваль

Меню

arrow left

Умови для участі

arrow right

До участі в фестивалі допускаються групи військово- історичної реконструкції (ГВІР), реконструктори індивідуали, творчі колективи, народні майстри, тощо - вид та зміст діяльності яких відповідає тематиці фестивалю. ( Україна 1915-1920 рр) .

ГВІР - перевага надається групам що відтворюють підрозділи ДА УНР, Червоної армії та ВСЮР станом на літо 1919 року. Участь груп що відтворюють інші армії\країни, але на вказаний період, можлива за погодженням з організаторами. реконструктори індивідуали повинні відтворювати образ вояків армії УНР, Червоної армії або ВСЮР станом на літо 1919 року. Вони також повинні бути готовими до того що їх буде введено в склад підрозділу створеного на базі однієї з груп учасниць з обов’язковим дотриманням субординації всередині цього підрозділу.

Реконструктори індивідуали що відтворюють цивільних осіб, представників армій\країн що не мають прямого відношення до тематики фестивалю але на відповідний період, можуть брати участь лише за погодженням з організаторами. творчі колективи, народні майстри можуть брати участь в заході лише в разі якщо вид та тематика діяльності їх близька до тематики фестивалю і лише після погодження з організаторами.


Завантажити


Бажаючі взяти участь в фестивалі мають оформити заявку.